Compleet met 2 sleutels. Luxe opties o.a stoelverwarming, parkeer sensoren achter, climatic control, sportvelgen, elektrische ramen voor en achter, midden arm steun, automatisch dimmende lichten, cruise control, regensensor, elektrisch bedienbare spiegels en nog veel meer.
Afkomstig van 1e eigenaar! Volledig Audi dealer onderhouden, compleet met 2 sleutels. Zeer luxe opties o.a LED koplamp voor, LED achterlichten dynamisch, parkeer sensoren voor & achter, midden arm steun, stoelverwarming, climatic control, sport velgen 17 inch, cruise control, lane assist, elektrische spiegels, elektrische ramen voor & achter, draadloos mobiel laden voor, regensensor, automatisch dimmende lichten en nog veel meer.
Voertuig rijdt en schakelt perfect.
Vervaldatum APK: Nieuwe APK.
Nederlands kenteken: KKG-61-G
Graag bellen/afspraak maken mocht u langs willen komen, zo kunnen wij U alle aandacht geven en voorkomen wij teleurstellingen.
U kunt uw huidige auto bij ons inruilen. Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur en kilometerstand. Dan kunnen wij kijken naar een passende inruilwaarde.
Autobedrijf Aksa maakt het je ook gemakkelijk als het aankomt op financiering en leasing. Zakelijk en prive financiering is mogelijk, wij zijn intermediair daardoor kunnen wij financieringsaanvragen zelf indienen bij de bank. Zakelijke aanvraag bijna altijd binnen enkele seconden uitslag.
Op afspraak tijdstippen die u uitkomen, zelfs op zondagen (12:00-17:00) en avonden door de week (18:00-20:00).
Bij Autobedrijf Aksa gaan we verder dan alleen het aanbieden van een auto - we bieden een zorgeloze koopervaring. Onze WhatsApp-service is beschikbaar van maandag tot en met zaterdag van 09:00 tot 21:00 om al uw vragen te beantwoorden.
Geniet van uw nieuwe aankoop zonder zorgen: geen afleverkosten, gratis 6 maanden garantie op gehele motor & versnellingsbak, kosteloos tenaamstelling en showroom klaar gepoetst aflevering.
====
GRAAG REKENING HOUDEN ALS U DIRECT DE NIEUWE AUTO MEE WILT NEMEN:
U hoeft niet naar een postkantoor; de tenaamstelling regelen wij ter plaatse direct en gratis voor u. Hiervoor is wel een Nederlands geldig rijbewijs vereist. Betalingen verwerken wij via bankoverschrijving/bank-app, kas/contant of directe overschrijving. Let op: bij bedragen boven €1000 kan het zijn dat uw bank een tijdlimiet van 4 uur hanteert (dit geldt bijvoorbeeld voor grote banken zoals ING en ABN Amro). Zorg er daarom voor dat u uw overschrijvingslimiet van tevoren verhoogt om een soepele betaling mogelijk te maken.
Openingstijden (Graag vooraf bellen/mailen voor uw bezoek)
- Maandag 09:00 t/m 18:00
- Dinsdag 09:00 t/m 18:00
- Woensdag 09:00 t/m 18:00
- Donderdag 09:00 t/m 18:00
- Vrijdag 09:00 t/m 18:00
- Zaterdag 09:00 t/m 18:00
Mogelijk op afspraak
- Maandag 18:00 t/m 20:00
- Dinsdag 18:00 t/m 20:00
- Woensdag 18:00 t/m 20:00
- Donderdag 18:00 t/m 20:00
- Vrijdag 18:00 t/m 20:00
- Zaterdag 18:00 t/m 20:00
- Zondag 12:00 t/m 20:00
Details
| License | |
| Kenteken | KKG61G |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 30-07-2015 |
| Tellerstand | 121.742 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Grijs Metallic |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 4400 RPM |
| Koppel | 160 Nm |
| Gewicht | 1033 kg |
| Maximum massa geremd | 1000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.7 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Options and accessories
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Achterruitwisser en sproeier
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Koplampreiniging
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Mistlampen voor adaptief
- Park distance control
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
Infotainment - Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climatic control
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Elektronisch sper differentieel
- Elektronisch stabiliteits programma
- Garantie 6 maanden
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Snelheidsbegrenzer
- Vermoeidheids herkenning
Want to know more, plan a test drive, receive a trade-in proposal or have an appraisal of your own auto done? We're happy to help!