Volledig Audi dealer onderhouden, compleet met 2 sleutels. Zeer luxe opties o.a LED koplamp voor, LED achterlichten dynamisch, parkeer sensoren voor & achter, midden arm steun, stoelverwarming, climatic control, sport velgen 17 inch, cruise control, lane assist, elektrische spiegels, elektrische ramen voor & achter, draadloos mobiel laden voor, regensensor, automatisch dimmende lichten en nog veel meer.
Details
| BTW of Marge | Marge |
| Tellerstand | 63.893 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat 7-traps |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.4 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5000 RPM |
| Koppel | 200 Nm |
| Gewicht | 1100 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.8 l/100km |
Options and accessories
Exterieur - Achterruitwisser
- Andere dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoogglans zwart dak
- Inparkeren
- Kleur wit
- Led achterlichten
- Led koplampen
- Led koplampen
- Licht metalen velgen 17'
- Lichtmetalen velgen 17"
- Park distance control
- Parkeer assistent
- Parkeer sensoren voor & achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Sportvelgen
- Xenon koplampen
Infotainment - Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Radio-cd/mp3 speler
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Climatic control
- Cruise control adaptief
- Digitale cockpit
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Connected services
- Elektronisch stabiliteits programma
- Garantie 12 maanden (mogelijkheid, tegen meerprijs)
- Garantie 6 maanden
- Passagiersairbag
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Crash assisent
- Front assist
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane assist
- Rijstrooksensor
- Snelheidsbegrenzer
- Uitparkeerhulp
Want to know more, plan a test drive, receive a trade-in proposal or have an appraisal of your own auto done? We're happy to help!