Compleet met 2 sleutels. Goede staat, leuke opties o.a cruise control, navigatiesysteem, parkeersensoren achter, sportvelgen, airco, elektrisch ramen voor, elektrisch bedienbare spiegels, multi functionele stuur, centrale vergrendeling, midden arm steun voor en nog veel meer.
Vervaldatum APK: 19 april 2027
Nederlands kenteken: S-044-TP
Graag bellen/afspraak maken mocht u langs willen komen, zo kunnen wij U alle aandacht geven en voorkomen wij teleurstellingen.
U kunt uw huidige auto bij ons inruilen. Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur en kilometerstand. Dan kunnen wij kijken naar een passende inruilwaarde.
Autobedrijf Aksa maakt het je ook gemakkelijk als het aankomt op financiering en leasing. Zakelijk en prive financiering is mogelijk, wij zijn intermediair daardoor kunnen wij financieringsaanvragen zelf indienen bij de bank. Zakelijke aanvraag bijna altijd binnen enkele seconden uitslag.
Op afspraak tijdstippen die u uitkomen, zelfs op zondagen (12:00-17:00) en avonden door de week (18:00-20:00).
Bij Autobedrijf Aksa gaan we verder dan alleen het aanbieden van een auto - we bieden een zorgeloze koopervaring. Onze WhatsApp-service is beschikbaar van maandag tot en met zaterdag van 09:00 tot 21:00 om al uw vragen te beantwoorden.
Geniet van uw nieuwe aankoop zonder zorgen: geen afleverkosten, gratis 6 maanden garantie op gehele motor & versnellingsbak, kosteloos tenaamstelling en showroom klaar gepoetst aflevering.
====
GRAAG REKENING HOUDEN ALS U DIRECT DE NIEUWE AUTO MEE WILT NEMEN:
U hoeft niet naar een postkantoor; de tenaamstelling regelen wij ter plaatse direct en gratis voor u. Hiervoor is wel een Nederlands geldig rijbewijs vereist. Betalingen verwerken wij via bankoverschrijving/bank-app, kas/contant of directe overschrijving. Let op: bij bedragen boven €1000 kan het zijn dat uw bank een tijdlimiet van 4 uur hanteert (dit geldt bijvoorbeeld voor grote banken zoals ING en ABN Amro). Zorg er daarom voor dat u uw overschrijvingslimiet van tevoren verhoogt om een soepele betaling mogelijk te maken.
Openingstijden (Graag vooraf bellen/mailen voor uw bezoek)
- Maandag 09:00 t/m 18:00
- Dinsdag 09:00 t/m 18:00
- Woensdag 09:00 t/m 18:00
- Donderdag 09:00 t/m 18:00
- Vrijdag 09:00 t/m 18:00
- Zaterdag 09:00 t/m 18:00
Mogelijk op afspraak
- Maandag 18:00 t/m 20:00
- Dinsdag 18:00 t/m 20:00
- Woensdag 18:00 t/m 20:00
- Donderdag 18:00 t/m 20:00
- Vrijdag 18:00 t/m 20:00
- Zaterdag 18:00 t/m 20:00
- Zondag 12:00 t/m 20:00
Details
| License | |
| Kenteken | S044TP |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 19-04-2023 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 01-02-2019 |
| APK vervaldatum | 19-04-2027 |
| Tellerstand | 81.854 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.1 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5000 RPM |
| Koppel | 140 Nm |
| Gewicht | 1015 kg |
| Maximum massa geremd | 1090 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.6 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Options and accessories
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Led dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park distance control
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
Infotainment - Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Garantie 12 maanden (mogelijkheid, tegen meerprijs)
- Garantie 6 maanden
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Snelheidsbegrenzer
- Uitparkeerhulp
Want to know more, plan a test drive, receive a trade-in proposal or have an appraisal of your own auto done? We're happy to help!