Luxe opties o.a automaat DSG 7-versnellingen, alcantara bekleding, Adaptieve cruise control (ACC), Apple car play, front assist, keyless go, keyless acces, navigatiesysteem, regensensor, automatisch dimmende lichten, parkeer sensoren zowel voor als achter, elektrisch inklapbare spiegels, elektrische ramen voor en achter, climatic control en nog veel meer.
Vervaldatum APK: Aflevering gratis nieuwe APK
Nederlands kenteken: L-278-FV
Graag bellen/afspraak maken mocht u langs willen komen, zo kunnen wij U alle aandacht geven en voorkomen wij teleurstellingen.
U kunt uw huidige auto bij ons inruilen. Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur en kilometerstand. Dan kunnen wij kijken naar een passende inruilwaarde.
Autobedrijf Aksa maakt het je ook gemakkelijk als het aankomt op financiering en leasing. Zakelijk en prive financiering is mogelijk, wij zijn intermediair daardoor kunnen wij financieringsaanvragen zelf indienen bij de bank. Zakelijke aanvraag bijna altijd binnen enkele seconden uitslag.
Op afspraak tijdstippen die u uitkomen, zelfs op zondagen (12:00-17:00) en avonden door de week (18:00-20:00).
Bij Autobedrijf Aksa gaan we verder dan alleen het aanbieden van een auto - we bieden een zorgeloze koopervaring. Onze WhatsApp-service is beschikbaar van maandag tot en met zaterdag van 09:00 tot 21:00 om al uw vragen te beantwoorden.
Geniet van uw nieuwe aankoop zonder zorgen: geen afleverkosten, gratis 6 maanden garantie op gehele motor & versnellingsbak, kosteloos tenaamstelling en showroom klaar gepoetst aflevering.
====
GRAAG REKENING HOUDEN ALS U DIRECT DE NIEUWE AUTO MEE WILT NEMEN:
U hoeft niet naar een postkantoor; de tenaamstelling regelen wij ter plaatse direct en gratis voor u. Hiervoor is wel een Nederlands geldig rijbewijs vereist. Betalingen verwerken wij via bankoverschrijving/bank-app, kas/contant of directe overschrijving. Let op: bij bedragen boven €1000 kan het zijn dat uw bank een tijdlimiet van 4 uur hanteert (dit geldt bijvoorbeeld voor grote banken zoals ING en ABN Amro). Zorg er daarom voor dat u uw overschrijvingslimiet van tevoren verhoogt om een soepele betaling mogelijk te maken.
Openingstijden (Graag vooraf bellen/mailen voor uw bezoek)
- Maandag 09:00 t/m 18:00
- Dinsdag 09:00 t/m 18:00
- Woensdag 09:00 t/m 18:00
- Donderdag 09:00 t/m 18:00
- Vrijdag 09:00 t/m 18:00
- Zaterdag 09:00 t/m 18:00
Mogelijk op afspraak
- Maandag 18:00 t/m 20:00
- Dinsdag 18:00 t/m 20:00
- Woensdag 18:00 t/m 20:00
- Donderdag 18:00 t/m 20:00
- Vrijdag 18:00 t/m 20:00
- Zaterdag 18:00 t/m 20:00
- Zondag 12:00 t/m 20:00
Details
| License | |
| Kenteken | L278FV |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 01-06-2021 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 29-04-2016 |
| APK vervaldatum | 10-06-2026 |
| Tellerstand | 103.807 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat 7-traps |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Vermogen | 92 kW / 125 PK |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.1 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5000 RPM |
| Koppel | 200 Nm |
| Gewicht | 1171 kg |
| Maximum massa geremd | 1400 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.1 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
Options and accessories
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor adaptief
- Park distance control
- Parkeer assistent
- Parkeer sensoren voor & achter
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
Infotainment - Audio-navigatie full map
- Audioinstallatie met cd-speler
- Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climatic control
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Elektronisch sper differentieel
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Garantie 6 maanden
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Kleur grijs
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Acc
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Crash assisent
- Front assist
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Snelheidsbegrenzer
- Uitparkeerhulp
- Vermoeidheids herkenning
Want to know more, plan a test drive, receive a trade-in proposal or have an appraisal of your own auto done? We're happy to help!