Prachtige Opel Mokka, schade vrij, compleet met 2 sleutels, luxe opties o.a elektrische inklapbare spiegels, stuurverwarming, cruisecontrol, navigatiesysteem, apple car play, airco, regensensor, automatische dimmende lichten, lane assist, en nog veel meer!
Vervaldatum APK: 31 januari 2027
Nederlands kenteken: HKB-01-N
Graag bellen/afspraak maken mocht u langs willen komen, zo kunnen wij U alle aandacht geven en voorkomen wij teleurstellingen.
U kunt uw huidige auto bij ons inruilen. Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur en kilometerstand. Dan kunnen wij kijken naar een passende inruilwaarde.
Autobedrijf Aksa maakt het je ook gemakkelijk als het aankomt op financiering en leasing. Zakelijk en prive financiering is mogelijk, wij zijn intermediair daardoor kunnen wij financieringsaanvragen zelf indienen bij de bank. Zakelijke aanvraag bijna altijd binnen enkele seconden uitslag.
Op afspraak tijdstippen die u uitkomen, zelfs op zondagen (12:00-17:00) en avonden door de week (18:00-20:00).
Bij Autobedrijf Aksa gaan we verder dan alleen het aanbieden van een auto - we bieden een zorgeloze koopervaring. Onze WhatsApp-service is beschikbaar van maandag tot en met zaterdag van 09:00 tot 21:00 om al uw vragen te beantwoorden.
Geniet van uw nieuwe aankoop zonder zorgen: geen afleverkosten, gratis 6 maanden garantie op gehele motor & versnellingsbak, kosteloos tenaamstelling en showroom klaar gepoetst aflevering.
====
GRAAG REKENING HOUDEN ALS U DIRECT DE NIEUWE AUTO MEE WILT NEMEN:
U hoeft niet naar een postkantoor; de tenaamstelling regelen wij ter plaatse direct en gratis voor u. Hiervoor is wel een Nederlands geldig rijbewijs vereist. Betalingen verwerken wij via bankoverschrijving/bank-app, kas/contant of directe overschrijving. Let op: bij bedragen boven €1000 kan het zijn dat uw bank een tijdlimiet van 4 uur hanteert (dit geldt bijvoorbeeld voor grote banken zoals ING en ABN Amro). Zorg er daarom voor dat u uw overschrijvingslimiet van tevoren verhoogt om een soepele betaling mogelijk te maken.
Openingstijden (Graag vooraf bellen/mailen voor uw bezoek)
- Maandag 09:00 t/m 18:00
- Dinsdag 09:00 t/m 18:00
- Woensdag 09:00 t/m 18:00
- Donderdag 09:00 t/m 18:00
- Vrijdag 09:00 t/m 18:00
- Zaterdag 09:00 t/m 18:00
Mogelijk op afspraak
- Maandag 18:00 t/m 20:00
- Dinsdag 18:00 t/m 20:00
- Woensdag 18:00 t/m 20:00
- Donderdag 18:00 t/m 20:00
- Vrijdag 18:00 t/m 20:00
- Zaterdag 18:00 t/m 20:00
- Zondag 12:00 t/m 20:00
Details
| License | |
| Kenteken | HKB01N |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 29-03-2025 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 31-01-2023 |
| APK vervaldatum | 31-01-2027 |
| Tellerstand | 38.086 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Vermogen | 96 kW / 130 PK |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 230 Nm |
| Gewicht | 1195 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.9 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Options and accessories
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Kleur wit
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Led koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Apple carplay/android auto
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Led mistlampen
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Premium metaalkleur
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Want to know more, plan a test drive, receive a trade-in proposal or have an appraisal of your own auto done? We're happy to help!