Prachtige Polo Schadevrij, compleet met 2 sleutels, luxe opties o.a elektrisch inklapbare spiegels, sportvelgen, cruise control, navigatiesysteem, parkeersensoren zowel voor als achter, apple car play, airco, regensensor, automatisch dimmende lichten, midden arm steun voor, lane assist (binnen lijnen rijden), vermoeidheidsherkenning, snel laden achterin en nog veel meer.
Vervaldatum APK: 9 september2026
Nederlands kenteken: KGP-28-R
Graag bellen/afspraak maken mocht u langs willen komen, zo kunnen wij U alle aandacht geven en voorkomen wij teleurstellingen.
U kunt uw huidige auto bij ons inruilen. Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur en kilometerstand. Dan kunnen wij kijken naar een passende inruilwaarde.
Autobedrijf Aksa maakt het je ook gemakkelijk als het aankomt op financiering en leasing. Zakelijk en prive financiering is mogelijk, wij zijn intermediair daardoor kunnen wij financieringsaanvragen zelf indienen bij de bank. Zakelijke aanvraag bijna altijd binnen enkele seconden uitslag.
Op afspraak tijdstippen die u uitkomen, zelfs op zondagen (12:00-17:00) en avonden door de week (18:00-20:00).
Bij Autobedrijf Aksa gaan we verder dan alleen het aanbieden van een auto - we bieden een zorgeloze koopervaring. Onze WhatsApp-service is beschikbaar van maandag tot en met zaterdag van 09:00 tot 21:00 om al uw vragen te beantwoorden.
Geniet van uw nieuwe aankoop zonder zorgen: geen afleverkosten, gratis 6 maanden garantie op gehele motor & versnellingsbak, kosteloos tenaamstelling en showroom klaar gepoetst aflevering.
====
GRAAG REKENING HOUDEN ALS U DIRECT DE NIEUWE AUTO MEE WILT NEMEN:
U hoeft niet naar een postkantoor; de tenaamstelling regelen wij ter plaatse direct en gratis voor u. Hiervoor is wel een Nederlands geldig rijbewijs vereist. Betalingen verwerken wij via bankoverschrijving/bank-app, kas/contant of directe overschrijving. Let op: bij bedragen boven €1000 kan het zijn dat uw bank een tijdlimiet van 4 uur hanteert (dit geldt bijvoorbeeld voor grote banken zoals ING en ABN Amro). Zorg er daarom voor dat u uw overschrijvingslimiet van tevoren verhoogt om een soepele betaling mogelijk te maken.
Openingstijden (Graag vooraf bellen/mailen voor uw bezoek)
- Maandag 09:00 t/m 18:00
- Dinsdag 09:00 t/m 18:00
- Woensdag 09:00 t/m 18:00
- Donderdag 09:00 t/m 18:00
- Vrijdag 09:00 t/m 18:00
- Zaterdag 09:00 t/m 18:00
Mogelijk op afspraak
- Maandag 18:00 t/m 20:00
- Dinsdag 18:00 t/m 20:00
- Woensdag 18:00 t/m 20:00
- Donderdag 18:00 t/m 20:00
- Vrijdag 18:00 t/m 20:00
- Zaterdag 18:00 t/m 20:00
- Zondag 12:00 t/m 20:00
Details
| License | |
| Kenteken | KGP28R |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 22-04-2026 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 29-09-2022 |
| APK vervaldatum | 29-09-2026 |
| Tellerstand | 36.657 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Vermogen | 70 kW / 95 PK |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.3 seconden |
| Koppel | 175 Nm |
| Gewicht | 1104 kg |
| Maximum massa geremd | 1000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.7 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Options and accessories
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- R-line exterieur
Infotainment - Audio installatie
- Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Interieur accenten
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Aanhanger assistent
- Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale airbag voor
- Comfort sportstoel(en)
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch sper differentieel
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Kleur grijs
- Matrix led koplampen
- Multimedia scherm middel
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Verlichte grille/strip
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Want to know more, plan a test drive, receive a trade-in proposal or have an appraisal of your own auto done? We're happy to help!